Dzień Nauczyciela

Dnia 14 października, z okazji Dnia Nauczyciela, uczniowie klas 2 i 3 przygotowali specjalną uroczystość, aby wyrazić swoją wdzięczność dla nauczycieli. W czasie wydarzenia dzieci zaprezentowały krótkie wierszyki oraz piosenki, w których w humorystyczny, a zarazem serdeczny sposób dziękowały za codzienny trud, cierpliwość i zaangażowanie w ich edukację. Każdy występ był pełen uśmiechów, a atmosfera w sali przepełniona była ciepłem i radością. Uczniowie podkreślali, jak ważna jest praca nauczycieli, oraz że dzięki ich wysiłkowi mogą rozwijać swoje talenty i zdobywać wiedzę, która poprowadzi ich w przyszłość.

Z okazji Dnia Nauczyciela życzymy dużo zdrowia, cierpliwości i satysfakcji z pracy. Niech każdy dzień przynosi radość z nauczania, a uczniowie będą źródłem dumy i inspiracji. Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i serce, które wkładacie w wychowanie kolejnych pokoleń!