Wybory do Małego i Dużego Samorządu

W wyniku tajnych i demokratycznych wyborów, które odbyły się w naszej szkole dnia 23.09.2024r. wybrano nowy Samorząd Uczniowski na rok szkolny 2024/2025. Przewodniczącą Małego Samorządu Szkolnego została Magdalena Rękaś z klasy III, zaś zastępcą Szymon Mazur również z klasy III. Funkcję opiekuna Małego Samorządu pełni Aleksandra Bizior. Przewodniczącym Dużego Samorządu Szkolnego został Mateusz Zynwala z klasy VIII a jego zastępca Adam Owczarz z klasy VI. Skład Samorządu zasilili Barnard Sulich z klasy VI oraz Aleksander Samel z klasy VII. Opiekunami Dużego Samorządu zostali wybrani: Pan Gerard Binkowski, Pani Justyna Mierczyńska-Gąsior oraz Pani Angelika Maczuga. Dnia 2 pazdziernika 2014 roku, w obecności całej społeczności uczniowskiej, członkowie Małego i Dużego Samorządu Uczniowskiego złożyli uroczyste ślubowanie. Nowo wybranym członkom i opiekunom gratulujemy i życzymy powodzenia w pełnieniu jakże zaszczytnej ale i wymagającej funkcji.