Leśne Bieganie 2024

25 sierpnia 2024 r. w Chałupkach „Pod Dębem” po dłuższej przerwie odbyło się Leśne Bieganie. W zawodach uczestniczyło 138 dzieci ze Szkół Podstawowych, Przedszkola i Ochronki z terenu gminy Rudnik nad Sanem. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych biegi odbyły się. Trasa Biegu prowadziła po lasach Nadleśnictwa Rudnik. Na zwycięzców w poszczególnych kategoriach wiekowych czekały statuetki i nagrody rzeczowe, a dla wszystkich uczestników zawodów przygotowano dyplomy. Tradycyjnie zawodnicy po skończonym biegu mogli posilić się pieczoną kiełbaską i napojami. Nagrody i dyplomy wręczyli Tadeusz Handziak Burmistrz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem i Piotr Potocki dyrektor MOSiR w Rudnik nad Sanem. Organizatorem imprezy był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rudnik nad Sanem i UKS Orlik Rudnik nad Sanem pod patronatem Burmistrza Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem. Dziękujemy Nadleśnictwu Rudnik za udostępnienie obiektu oraz terenu do biegów.

Sukcesy naszych uczniów w poszczególnych kategoriach:

DZIEWCZĘTA KLASY 0 i młodsze
Paulina Socha – 2 miejsce