Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca 2024r. odbyło się w naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024 oraz „Pożegnanie Absolwentów”. Dyrektor szkoły Radosław Młynarski wraz z wychowawcami klas wręczył świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców, po czym Sekretarz Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem Pani Lucyna Zygmunt wręczyła Nagrodę Burmistrza „Najzdolniejszy Uczeń” Kacprowi Kozłowskiemu z klasy piątej. Następnie uczniowie klasy ósmej w części artystycznej podziękowali za wspólnie spędzone lata, edukację i wychowanie. Popłynęły również pełne gratulacji i życzeń przemówienia: Pana Burmistrza Gminy i Miasta Rudnik nad Sanem – Tadeusza Handziaka, Pana Dyrektora – Radosława Młynarskiego, Pani Lucyny Żureckiej oraz Pani Anny Markockiej – Gontarz – przewodniczącej Rady Rodziców. Absolwentom życzymy wakacji pełnych radości i inspirujących podróży oraz dostania się do wymarzonych szkół ponadpodstawowych!