Wycieczka do Magicznych Ogrodów

Dnia 5 czerwca 2024 roku uczniowie klas 1-3 oraz dzieci z zerówki wzięły udział w wycieczce do Magicznych Ogrodów. Wyjazd zorganizowany przez szkołę okazał się niezwykle udanym wydarzeniem, pełnym radości, zabawy i nauki. O godzinie 7:00 uczniowie zebrali się przed szkołą, skąd autokarem wyruszyli w podróż do Magicznych Ogrodów. Na miejscu byliśmy około godziny 10:00, gdzie powitali nas przewodnicy. Pogoda sprzyjała, co dodatkowo wzmocniło entuzjazm dzieci. Zwiedzanie Magicznych Ogrodów rozpoczęło się od wizyty w Krainie Bulwiaków, gdzie dzieci miały okazję poznać niesamowite historie tych tajemniczych stworzeń. Następnie udaliśmy się na Smocze Wzgórze, gdzie uczniowie byli zafascynowani widokiem ogromnych, ruchomych smoków. Dolina Kwiatów zachwyciła wszystkich swoim pięknem, a w Skrzatówce dzieci miały okazję spotkać się z przyjaznymi skrzatami, które opowiadały im o życiu w ogrodach. Podczas wycieczki nie zabrakło także interaktywnych gier i zabaw edukacyjnych, które były prowadzone przez animatorów. Dzieci uczyły się przez zabawę, co sprawiło, że zdobywanie nowej wiedzy stało się dla nich prawdziwą przyjemnością. Około południa nadszedł czas na przerwę obiadową. Dzieci zjadły smaczny posiłek, który dostosowany był do ich potrzeb żywieniowych. Po obiedzie kontynuowaliśmy naszą przygodę, zwiedzając kolejne atrakcje, takie jak Plac Zabaw, Zamek Wróżek oraz Wodny Świat. Każde z tych miejsc dostarczyło dzieciom niezapomnianych wrażeń i mnóstwa zabawy. Wycieczka do Magicznych Ogrodów była nie tylko okazją do świetnej zabawy, ale także do integracji uczniów i rozwijania ich wyobraźni oraz ciekawości świata. Dzieci miały możliwość spędzenia czasu na świeżym powietrzu, poznając przy tym przyrodę i nowe historie. Dzięki starannemu przygotowaniu oraz zaangażowaniu nauczycieli i opiekunów, wyjazd przebiegł bez żadnych problemów, pozostawiając wszystkim uczestnikom mnóstwo pozytywnych wspomnień. Był to dzień pełen przygód, który na długo pozostanie w pamięci wszystkich dzieci.