Konkurs plastyczny

27 maja 2024 r. w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Rudniku nad Sanem miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pn.: „Zauważyłeś? Reaguj!”. Konkurs skierowany był do uczniów klas 1 – 3 szkół podstawowych z gminy Rudnik nad Sanem. Celem konkursu było szerzenie idei życia bez przemocy wśród najmłodszych mieszkańców gminy, budowanie wspólnoty oraz przynależności do lokalnego społeczeństwa, integracja dzieci, kształtowanie wyobraźni uczniów, organizacja czasu wolnego oraz promowanie działań profilaktycznych. Na konkurs wpłynęło 64 prace plastyczne. Komisja konkursowa miała niełatwe zadanie, ponieważ wszystkie prace były staranne, pomysłowe i twórcze. Po dokonaniu analizy prac komisja konkursowa w każdej grupie wiekowej wybrała po 3 najlepsze prace. Wśród laureatów konkursu jest i nasza uczennica klasy 3 Amelia Gwizdak. Gratulujemy.

Kliknij aby powiększyć